Home
Actueel
Het bedrijf
Het concept
Behandelcentra
Professionals
Pascaud Foundation
welkom bij
 beauty studio & anti-ageing instituut good looking uit alphen aan den rijn (zwammerdam)
Laserontharing

DEFINITIEF ONTHAREN AL VANAF 50 EURO

Ongewenste haargroei in het dagelijkse leven is voor veel mensen een groot probleem. Door scheren, epileren, plukken of behandelingmet hormoon-preparaten wordt getracht haargroei tegen te gaan.

Met de moderne diode-lasertechnologie is het nu mogelijk om haargroei te reduceren.

Wat kunt u met behulp van laserlicht bereiken ?

Op de behandelde plekken wordt ongewenste haargroei tot 90% verminderd. De eventueel resterende haren kunnen dunner en lichter van kleur zijn.

Welke lichaamsdelen kunnen we behandelen?

Vrijwel alle lichaamsdelen zoals o.a het gezicht, de bikini-lijn, de benen, armen en rug kunnen met laserlicht worden behandeld.

Hoeveel behandelingen heeft u nodig?

Gemiddeld zijn er 5 tot 7 behandelingen nodig, met tussenpauzes van 4 tot 8 weken. Sommige personen zijn in verband met hun huidtype of haarkleur minder geschikt voor een laserontharingskuur. Mensen met een lichte huidskleur en donker haar zijn het meest geschikt voor deze behandeling. Bij mensen met wit en lichtblond lichaamshaar boeken we de minst succesvolle resultaten.

 


Contacteer ons
Beauty Studio & Anti-ageing Instituut Good Looking
  Vinkebuurt 124
  2471 XD Alphen aan den Rijn (Zwammerdam)
  Nederland (prov. Zuid Holland)

  Tel.: 0172-477847
  Fax.: 0172-574245
  E-mail: info@goodlooking.nl
© 2007 Pascaud Beautygroup | Gebruikersvoorwaarden | Ontwerp en realisatie: Intracto Group