Home
Actueel
Het bedrijf
Het concept
Behandelcentra
Professionals
Pascaud Foundation
welkom bij
 marjon laheij instituut voor huidverbetering uit klimmen
Pascaud professional treatment

 

Deze revitaliserende behandeling kan toegepast worden op gezicht, decollete en handen. Deze behandeling is geschikt voor alle huidtypen.

Fase 1: Intensieve reiniging

Fase 2: Retinol voor een verbetering van de huidelasticiteit, betere huidtextuur en meer vitaliteit van de huid.

Fase 3: Enzymatische peeling voor verdunning van de hoornlaag , vermindering van pigmentvlekjes, verfijning van de huidstructuur en verbetering van uw teint.

Fase 4: Vitamine A,C en E stimuleert de celactiviteit en productie van Collageen. Beschermt de huid tegen UV beschadiging, bestrijdt vrije radicalen en vertraagt het verouderingsproces van de huid.

Fase 5: Kaviaar stimuleert het "repair systeem"en beschermt de huid tegen voortijdige veroudering. Kaviaar is een intensieve vochtbinder die lijntjes vermindert en de huid een fluweelzacht uiterlijk geeft.

In combinatie met de Quatrolite behandeling krijgt Uw huid in een uur tijd een ware huidboost en worden de genoemde werkzame stoffen veel dieper in de huid gebracht.

De resultaten zijn meteen zichtbaar en voelbaar !

 


Contacteer ons
MARJON LAHEIJ Instituut voor huidverbetering
  Heek 2
  6343 PA Klimmen
  Nederland (prov. Limburg)

  Tel.: 045-4053508
  E-mail: mail@natuurlijkerjong.nl
© 2007 Pascaud Beautygroup | Gebruikersvoorwaarden | Ontwerp en realisatie: Intracto Group